Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi

AÇIK ÖĞRETİM OKULLARI BİLGİLENDİRME BÖLGE TOPLANTISI AYDIN KUŞADASI'NDA YAPILDI!

AÇIK ÖĞRETİM OKULLARI BİLGİLENDİRME BÖLGE TOPLANTISI AYDIN KUŞADASI'NDA YAPILDI!

  Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Açık Öğretim Okulları Bölge Bilgilendirme Toplantısı 16 - 18 Aralık 2019 tarihlerinde Aydın Kuşadası Güvercinada Uygulama Otelinde yapıldı. Toplantıya Denizli, Muğla ve Aydın illerinde görevli yüzyüze eğitim kurumları ve Halk Eğitim Merkezlerinde Açık Öğretim iş ve işlemlerini yürüten personel katıldı.

  Toplantıya Bakan Müşavirimiz Sayın Dr. Necdet SUBAŞI, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL,   Açık Öğretim Daire Başkanımız Sayın Ahmet Vefa GÜLER, Açık Öğretim Okulları Müdürleri Okul Müdürümüz Sayın Aydın KUYUMCU, Sayın Hüseyin KURT, Sayın Yusuf SAYIN ve Sayın Mustafa SAĞIR ile bilgilendirme için gelen görevliler katıldı.

  Katılımcıların iş ve işlemlerin gerçekleştirilmesiyle ilgili soruların da cevaplandırıldığı toplantıda Bakan Müşavirimiz Dr Necdet Subaşı Hocamız sunumlarıyla katkı sağladı.

  Programımızın gerçekleşmesinde emeği geçen başta Bakan Müşavirimiz, Genel Müdürümüz ve Daire Başkanımız olmak olmak üzere bizleri misafir eden Aydın İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah Okumuş'a, Hayat Boyu Öğrenme iş ve işlemlerinden sorumlu Şube Müdürümüz Sayın Hüseyin Hakan Durum'a, Kuşadası İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim Ataman'a, Güvercinada Uygulama Oteli Müdürümüz Sayın Tuncer Cünlü'ye, Otel Müdür Yardımcısı Sayın Saffet Çağlayan'a ve merkez teşkilatından göreve birlikte gittiğimiz bütün arkadaşlarımıza ve tüm katılımcılarımıza şükranlarımızı sunuyoruz...

 

27-12-201927-12-201927-12-201927-12-201927-12-201927-12-201927-12-2019

 

Emniyet Mah. Milas Sok. No 21 TEKNİKOKULLAR / ANKARA - MEBİM 444 0 632

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.