Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi

EK SINAVA GİREREK MEZUN OLAN ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE!

EK SINAVA GİREREK MEZUN OLAN ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE!

Osmanlıca Türkçesi 1-2

 

 

      Öğrencilerimizden hem ek sınava girip hem de 2018-1 kayıt yenileyenlerin karşısına Osmanlıca Türkçesi 1-2 dersleri çıkmaktadır.

       Bu öğrencilerden; ek sınava girerek başarılı olup + 2017-4 mezuniyet ŞARTLARINI da taşıyan öğrenciler, karşılarına çıkan bu derslerden MUAF´tırlar.

      Mezuniyet incelemelerinin bir hafta içinde bitirilmesi planlanmakta olup, mezuniyete hak kazanmış olan öğrencilerden bu dersler silinecektir.

      Mezuniyet incelemeleri bittikten sonra "Öğrencilik Durumu"  MEZUN şekline dönüşen öğrenciler; acil diploma ihtiyaçlarında Bilgi Yönetim Sistemimizden ve yüz yüze eğitim kurumlarından ÇIKMA BELGESİ veya e-devletten MEZUNİYET BELGESİ alıp tüm resmi işlerinde kullanabilirler.

       Önemli Not: Öğrenciler aldıkları Çıkma Belgesi´nin aslını, üniversite dışında hiçbir kuruma vermemelidirler. Çünkü diplomalar basıldıktan sonra öğrenciye teslim edilirken, eğer Çıkma Belgesi almış ise bu belgenin aslı geri istenecektir!        DİPLOMA :  Mezuniyete hak kazanmış öğrencilerimizin diplomalarının Kasım ayı sonu gibi teslim edilmesi planlanmaktadır.

 

 

 

 

Emniyet Mah. Milas Sok. No 21 TEKNİKOKULLAR / ANKARA - MEBİM 444 06 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.